Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3
Man Beulas

Стан
Вживаний (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Milano Італія
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3 Man Beulas
more Images
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas
Man Beulas

Основні дані

Позначення:
Man Beulas, 2006 року, 55 місць для сидіння, Євро 3
Виробник:
Man
Модель:
Beulas
Стан:
готовий до використання (вживаний)
Функціональність:
повністю працездатний

Ціна та місцезнаходження

Місцезнаходження:
Milano, Італія Італія
Зателефонувати

Технічні деталі

Пробіг:
649 336 км
Потужність:
338 кВт (459,55 к.с.)
Перша реєстрація:
08/2006
Тип пального:
дизель
Кількість місць:
53
Тип передачі:
автоматичний
Конфігурація осей:
2 осі
Клас викидів:
Євро 3
Гальма:
ретардер
Розмір шини:
295/80 R22.5
Обладнання:
ABS, кондиціонер, ванна кімната, стояночний обігрівач, система контролю тяги

Деталі пропозиції

ID оголошення:
A226-37-002
Референсний номер:
DS-000001325
Оновлення:
останній раз 28.08.2026

Опис

Tourist coach - Man Beulas

Specifications:
- first registration: 2006
- km: 649,336
- seats: 55
- Euro: Euro 3
- fuel: Diesel
- gearbox: Automatic
- power: 338 kW (460 CV/HP)
- length: 12.00 m
- axles: 2
- Engine: MAN D2876 LOH03

Equipment:
- Air conditioning
- Toilet
- Coffee machine
- Fridge
- ABS
- ASR
- Retarder
- Reclining seats
- Safety belts
- Curtains
- Monitors
- CD player
- Pre-heater

Psdpfxozw Irme Aqtjra
Sold by Fleequid, the European marketplace for used buses and coaches.

Постачальник

Востаннє онлайн: минулого тижня

Зареєстровано з: 2024

531 Оголошення онлайн

Зателефонувати

Відправити запит

земляus 
Німеччина
Австрія
Швейцарія
Сполучені Штати Америки
Об'єднане Королівство
Франція
Бельгія
Іспанія
Мексика
Італія
Нідерланди
Польща
Російська Федерація
Білорусь (Республіка Білорусь)
Україна
Естонія
Туреччина
Нова Зеландія
Ірландія
Чеська Республіка
Данія
Фінляндія
Швеція
Норвегія
Люксембург
Греція
Литва
Латвія
Ісландія
Португалія
Бразилія
Венесуела
Аргентина
Угорщина
Словаччина
Румунія
Молдова
Словенія
Сербія
Чорногорія
Албанія
Хорватія
Болгарія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Ізраїль
Єгипет
Марокко
Індія
Індонезія
Південна Корея
Японія
Таїланд
Малайзія
Вʼєтнам
Китай, Народна Республіка
Тайвань
Іран
Бангладеш
Не вдалося надіслати запит. Будь ласка, спробуйте пізніше.

Телефон & Факс

+39 389 1... оголошення
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4 Man Beulas
more images
Іспанія Milano
1 702 km
Man Beulas, 2008 року випуску, 56 місць для сидіння, Євро 4
ManBeulas
Зателефонувати
Мала оголошення
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6 Man Beulas
more images
Іспанія Milano
1 702 km
Man Beulas, 2017 року, 32 місця, Євро 6
ManBeulas
Зателефонувати
Мала оголошення
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5 Man Beulas
more images
Іспанія Milano
1 702 km
MAN Beulas, 2012 року, 71 місце для сидіння, Euro 5
ManBeulas
Зателефонувати
Мала оголошення
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
туристичний автобус MAN Beulas
more images
Іспанія Іспанія
2 884 km
туристичний автобус
MANBeulas
Зателефонувати
Мала оголошення
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
міжміський автобус MAN Beulas
more images
Іспанія Іспанія
2 884 km
міжміський автобус
MANBeulas
Зателефонувати