Система крюкових кронштейнівMAN
TGX 26.440
Система крюкових кронштейнів
MAN
TGX 26.440
Фіксована ціна додається ПДВ
38 900 EUR
(46 291 EUR брутто)
Рік випуску
2016
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Saarlouis 

Основні дані
- Позначення:
- Система крюкових кронштейнів
- Виробник:
- MAN
- Модель:
- TGX 26.440
- Рік випуску:
- 2016
- Стан:
- вживаний
Ціна та місцезнаходження
Фіксована ціна додається ПДВ
38 900 EUR
(46 291 EUR брутто)
- Місцезнаходження:
- Saarlouis, Німеччина

Зателефонувати
Технічні деталі
Двигун і коробка передач
Тип пального:
дизель
Тип передачі:
автоматичний
Паливо:
дизель
Осі та колеса
Конфігурація осей:
6x2
Гальма
Гальма:
ретардер
Ретардер
Функції безпеки
ABS
Електронна програма стабільності (ESP)
Документація та сертифікація
Клас викидів:
Євро 6
Детальніше
Пробіг:
500 000 км
Потужність:
238 кВт (323,59 к.с.)
Колір:
білий
Деталі пропозиції
- ID оголошення:
- A220-87-978
- Оновлення:
- останній раз 08.09.2026
Опис
Empty weight: 11.580 kg
Lhedpszcclmjfx Ah Ton
Carrying capacity: 14.420 kg
GVW: 26.000 kg
Make of bodywork: Meiller
Body model: RK 2065
Lhedpszcclmjfx Ah Ton
Carrying capacity: 14.420 kg
GVW: 26.000 kg
Make of bodywork: Meiller
Body model: RK 2065
Постачальник
Примітка: Зареєструйтеся безкоштовно або увійдіть в систему, щоб отримати доступ до всієї інформації.
Зареєстровано з: 2024
373 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
+49 6831 ... оголошення
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Норвегія
2 173 km
Шасі MAN TGX 26.440. Об'єкт для ремонту.
MANTGX 26.440 Chassis. Rep object.
MANTGX 26.440 Chassis. Rep object.
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Nowy Sacz
777 km
Кран, змонтований на вантажівці
MANTGX 26.440 * PK 41002-EH E + FUNK + Anhänger*TOP
MANTGX 26.440 * PK 41002-EH E + FUNK + Anhänger*TOP
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Vuren
1 893 km
M.A.N. 26.440 TGX 6x2 з гідробортом
MAN26.440 TGX 6X2 TAILLIFT
MAN26.440 TGX 6X2 TAILLIFT
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Hoogerheide
1 944 km
M.A.N. TGX 26.440 6X2 великої вантажопідйомності + закритий фургон-причіп Fruehauf
MANTGX 26.440 6X2 high volume + Fruehauf closed bo...
MANTGX 26.440 6X2 high volume + Fruehauf closed bo...
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Roosendaal
1 933 km
MAN TGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ + 6X2 + ПІДЙОМНА/КЕРОВАНА ВІСЬ + ПО
MANTGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + REMOTE +...
MANTGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + REMOTE +...
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Thalgau
1 333 km
Контейнеровоз з гачком (рол-офф)
MANTGX 26.440 6X2 Abrollkipper Blatt Luft Lift Ret.
MANTGX 26.440 6X2 Abrollkipper Blatt Luft Lift Ret.
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Roosendaal
1 933 km
MAN TGX 26.440 + FASSI 455A.2.26 + Євро 6 + 6x2 + дистанційне керування TR1057
MANTGX 26.440 + FASSI 455A.2.26 + EURO 6 + 6X2 + ...
MANTGX 26.440 + FASSI 455A.2.26 + EURO 6 + 6X2 + ...
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Roosendaal
1 933 km
MAN TGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ + 6X2 + ПІДЙОМНА/КЕРОВАНА ВІСЬ + ПО
MANTGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + REMOTE +...
MANTGX 26.440 + FASSI F 455 A---6X EXT. + REMOTE +...
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Heilbronn
1 607 km
Вантажівка зі змінною надбудовою
MANTGX 26.440*Euro 6*LBW*AHK*Getriebeprobleme*
MANTGX 26.440*Euro 6*LBW*AHK*Getriebeprobleme*
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Hooglede
2 032 km
MAN TGX 26.440
MANTGX 26.440
MANTGX 26.440
Ваше оголошення було успішно видалено
Виникла помилка



































































































































































































































































































































































